DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Charles Dickens'ın Kedisi BobToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Charles Dickens kedileri çok severmiş ve Bob adında bir kedisi varmış. Yazılarını yazarken Dickens'ın yanında otururmuş, Bob. Fakat bir gün kedisi vefat etmiş, bu duruma çok üzülen Dickens resimde görülen mektup açmak için kullandığı bıçağın tutma kısmına Bob'un patisini koymuş. Bu sayede Bob'un patisini hiçbir zaman bırakmamış ve daima hatırlamış.
"Bir kedinin sevgisinden daha büyük bir armağan olabilir mi?" diyerek de kedi sevgisini dile getirmiş Charles Dickens. Ben de :
"Hayvan sevgisinin aşktan daha öte, daha masumane bir şey olduğunu kavrayıp, bu sevginin seviyesine ulaşabilecek insan sayısı kaça ulaşacak acaba?"diyerek yazımı sonlandırıyorum.
Sayfa: