DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Cumartesi günleri çalışmakToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Hafta içi deli gibi çalışmış, çalışmanın ötesinde patronu, ve üstlerinin egolarını tatmin etmiş birinin 2 gün dinlenmeye gerçekten çok ihtiyacı var. Ülkemizin dört bir yanında resmi mesai saatleri günde 8 saatten haftada 40 saat olarak belirlenmiş. Buna rağmen günde 10 saatten haftada 50 saatin altında çalışılan pek fazla iş yeri yokken bir de sen bu insandan gidip cumartesi gününü istiyorsan işte bu artık emekçinin hayatını almak demek. Pazar günü artık pert vaziyette yatacak olan bu insandan hiçbir şekile çeşitli hobilere sahip sosyal bir yaşantısı olmasını bekleyemezsin. Pazar gününü de hobilerine örneğin halı sahada maç yapmaya ayıracak olan bir adamın hafta içi gebermiş vaziyette olacağı aşikar.Üstelik resmi tatillerde de bu iş yerleri tatil olmuyorlar bir türlü. Yani 1 mayıs, 19 mayıs falan hak getire.

Şimdi artık bakıyorum bankacılar bile cumartesi günü çalışıyorlar. Düzen hep patrondan yana. Ha gerçekten hafta sonu çalışılması gerekiyorsa ekstradan yarı zamanlı çalışan al kendine, hem istihdam lazım.İşsizlik çok fazla bu ülkede...Ama yok. Sen illaki çalışanı daha fazla çalıştırıp sömüreceksin.
Sayfa: