DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Dans ederken mana arayanlara


Stromae 'un nispeten yeni şarkısı ' Papaoutai ' nasıl nameleri söylediğini farkettiniz mi ? =) Hareketli şarkılar skalasında olsa da anlam bakımından duygusal olduğunu o kadar güzel yansıtmış ki. Dans ederken bile insanın içi titreyebiliyor. Forum sitelerinden yorumlara baktım da böyle düşünen yalnızca ben değilmişim. Hani her ne kadar çok dinlemesek de Rihanna'da da o yanık ses vardır ya... Stromae da onun erkek versiyonu. Ayrıca Fransız bir şarkıcı olduğundan Türkçe çevirileri anlam bakımından İngilizcelerden daha güzel. Merak ettiğim klibindeki bazı sahneler sizi de ürpertiyor mu ? =)

Son olarak, Fransızca'ya ilgimi artıran şarkı =)
Sayfa: