DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Dilek Sinanoğlu


Programın son dakikalarında Hulki Cevizoğlu'na "Çoluk çocuk çok yoruluyorum, 30 saat de yol çektik zaten." şeklinde muhabbet yapması bazı şeyleri düşünemediğinin göstergesidir. Canlı yayında söylenilmeyecek bir çok sözü ve yapılmaması gereken birçok davranışı yapmış Oktay Sinanoğlu'nun yaşılığından dolayı yaşadığı sıkıntıyı tam olarak açıklayamamıştır ki 80 yaşındaki kocasının farkında olup onu bu tür bir programa çıkartmaması gerekirdi.
Oktay Sinanoğlu'nun son eşi. Yazarmış... Şu anda Ulusal Kanal'da Hulki Cevizoğlu'nun sunumu ile İkna Odası isimli programda eşi Prof. Dr. Oktay Sinanoğlu ile konuklar arasında. Ara sıra eşinin sözünü kesiyor, biraz daha yüksek sesle araya giriyor ve eşini bastırıyor. Bazen de tam tersi oluyor. Fakat hiçbir şekilde uyum içerisinde olamıyorlar. Beraberce cumhurbaşkanlığı koltuğu için birbirlerini uygun görmeleri ve saçma ötesi konuşmalar yapmaları çok berbat.Yayıncılık açısından da zor bir akşam. Yayına sürekli ara vermek, olmadık yerde reklam araları girmek zorunda kalıyorlar.
Reklam aralarından dönüşler krize dönüşüyor.
Sayfa: