DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Düşünce OdasıToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Bu siteyi yaklaşık 1 yıl önce, bilgisayar hakkında kendimi geliştirmek için takip ettiğim bir dergide bulmuştum.Dergi editörleri, sayfalarının sonuna doğru inceleme fırsatı buldukları siteler hakkında bilgi verip linklerini paylaşıyordu.Bu site de bana çok ilginç gelmişti.Şimdi yeniden kendisine rastladım da bir de buraya paylaşmak istedim.İhtiyaç halinde gideri var. Fazla da içeriğini anlatmayacağım girip bir 5 dk bakarsanız pek de bir şey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum.İlk olarak dil seçenekleri var.Daha sonra size birkaç komut verip aslında amacının ne olduğunu açıklıyor.Sonrası yaz babam yaz sakinleştiren bir müzik eşliğinde.Neye niyet neye kısmet deyip gülümsediğim bir durum yaşamıştım.Neyse beğeneceğinizi umuyorum.İnşallah işinize yarar.

The Thoughts Room
Sayfa: