DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Düşündüğünden daha güzelsin


Dove'un 14 Nisan 2013'te yayınlamaya başladığı, kadınların kendilerine karşı ne kadar acımasız olduğunu gösteren reklam videosu imiş.
Etkileyici bulmadığım bir çalışma. İnsanların genelinde mütevazi olmak genel bir kanaatken benim orda kendimi güzel bir şekilde ifade etmem kendime güveniyor olmamı göstermez. Kendimiz hakkında övgü dolu sözler kullanmak insanlar tarafından "kendini beğenmişlik" olarak algılanır ve hoş karşılanmaz. Bu yüzdendir ki kendimize ne kadar güveniyorsak güvenelim bu genel yargıdan ötürü çoğumuz kendimize övgüler yağdırmayız ki eğer bu çalışmanın amacı kendimize güven aşılamaksa.

Türkçe altyazı seçeneği için
Sayfa: