DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan mesaj almakToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Dün akşam cep telefonumun ışığının yanması ile gelen kutusunda "E.IHSANOGLU" yazısını görünce, bana kendi kendime "Allah allah, Ekmeleddin İhsanoğlu bende kayıtlı mıydı ki?" diye düşündürten tecrübe..:)
Daha önceki hiçbir cumhurbaşkanlığı seçiminde bir adayın halka mesaj attığını görmüş müydünüz? Tabi bu olaya ilk defa cumhurbaşkanını, şuuru kendi içinde sürekli tartışılan bir halkın seçecek olması vesiledir. Bu mesajın içerik ve şekli ile atıldığı zamana dikkat ettiğimde, halkı kendisine oy vermeye yönlendirmek için yapılan bir reklam olarak gördüğümü; lafa değil icraata ve vaade değil karaktere baktığımı tüm politikacılara buradan iletmek istiyorum.

Ayrıca politika dedim, cumhurbaşkanlığı seçimini de bir "politika" aracı yaptılar ya; hepimize hayırlı olsun.
Sayfa: