DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Emre Kınay'ın Tekirdağ Belediyesi'ne gösterdiği tepki


Bana göre, sonuna kadar haklı tepki. Videodan anlaşıldığı üzere, konunun gerçekten parayla, pulla, siyasetle ilgisi yoktur. Burada Tekirdağ Belediye'sinin sanata ve sanatçıya gösterdiği saygının düzeyini görüyoruz. Şu anlatılan protokol olayına da ekstra uyuz oluyorum. Hakikatten bu adamlar, bir şekilde ne oldum delisi oluyorlar.
Belediye başkanı zaten herşeyi en önden izleyerek yeterli bir ayrıcalığa sahip oluyor. Neden üzerine kendine özel koltuk yaptırıyorlar anlamış değilim. Koltukla karizması daha mı oturmuş oluyor bu insanların? Bu tip şeyler ancak üstünlük arzusunda olan insanların yapacağı şeyler. Vallahi hoş değil ve mütevaziliği ile ön planda olan bir halkın başkanına yakışmıyor.
Sayfa: