DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

En iyi filmler


Bir süredir izlemeye değecek filmler bulmakta zorlanıyorum. Her sene çok fazla film çıkıyor piyasaya fakat çok büyük bütçelileri bile zırvalıktan başka birşey değil. Ben de iyi filmler izlemek isteyeceklere yardımcı olabilirim diye düşünerek bu paylaşımı yapmaya karar verdim. Birazdan yazacağım listede bir çok tür var ve bence hepsi izlemeye değer.

1-The Martian - Marslı ; Matt Damon'ın oynadığı film bence konu olarak çok yaratıcı. Şu anda listemde en üst sırada. (mutlaka izleyin hiçbirşey anlatmak istemiyorum)
2-Malecifent - Angelina jolie'nin kötü cadı rolünü üstlendiği film belki bağzılarına biraz çocuksu gelebilir (ki bence öyle değil) Filmin konusu; uyuyan güzel masalını birde cadı tarafından değerlendirmek ile ilgili. İnanılmaz akıcı ve tam bir görsel şölen. Filmin hemen her sahnesini captur edip duvar kağıdı olarak kullanabileceğinizi farkedeceksiniz.
3-Hachiko The Dog Story ; izlemediyseniz çok şey kaçırmışsınız derim. Film gerçek bir hikayeden alıntı. Olayın gerçeği japonyada geçiyor. Tabi filmi amerikalılar yapınca filmdeki olaylar Amerika'da geçiyor. Richard Gerenein performansı da gayet iyi.
4-Intern ; Adamın biri emekli olduktan sonra sıkıntıdan, stajyer olarak, gittikçe büyüyen bir e-ticaret sitesine yaşlı stajyer olarak giriyor. Bu adam Robert Deniro. Robert Deniro'nun neden Robert Deniro olduğunu bir kez daha anlıyorsunuz filmde. Film o kadar sıcak ki hemen her tür film izleyicisinin bayılacağı bir film.
5-Host ; Dünyamız uzaylılar tarafından istila edilmiş fakat konu diğerlerinden farklı. Bu film de izlerken hiç sıkılmayacağınız akıcı, konusu da gayet orjinal bir film.
6-Tangled ; Rapunzelin hikayesi. Bir çizgifilm. Bence çok güzel. Film son baktığımda dünyadaki en büyük bütçeli filmdi. Ben nedenini anlayamadım.(Sonuçta çizgifilm) fakat böyle dediğime bakmayın. Çok seveceğinizi düşünüyorum.
7-Blind Side ; Oskarlı bir film. Gene gerçek bir hayat hikayesi. Sizi hem çok eğlendirecek hemde çok duygulandıracak.

Şimdilik bu kadar. Umarım bu listede bulduğunuz bir film sayesinde güzel zaman geçirirsiniz.
Sayfa: