DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Erkekler ne ister?


Bu soruyu yanıtlamak, konum olarak Türiye'de ve erkek nezdinde o kadar zordur ki, söylenecek her söz ya çok samimiyetsiz ya da çok kaba olarak algılanır. Genel anlamda bu soruya cevap olarak düşünülen ilk şey ya kadındır ya da kadınla ilgili olan.(Heteroseksüeller için)

Toplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Erkekler ne ister şeklinde bir soruya nasıl cevap verilebilir bilmiyorum. Kimi tek gecelik ilişkiler ister. Kimisi kendisine uygun birini bulup uzun süreli bir ilişki yaşamak sonunda da evlenip çoluk çocuğa karışmak ister. Kimi bira ister, kimi televizyon izlemek ister, kimi iş ister, kimi daha iyi bir iş ister, kimi özgürlük ister, kimi playstation ister, kimi xbox ister, kimi lamborghini ister vb. vb. Bunların birden fazlasını da isteyen olabilir. Hedefi belirleyip O'nun ne istediğini anlamak önemli olan bana kalırsa.
Sayfa: