DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Filipinler


Bu siteyi takip edenler; ve gezinirken görenler ve dahası benim gibi macera sevenler. Yaşım biraz geçkin. Kaderin tokadını 57 yaşında yemişim. Eşimden ayrıldım ve boşluktaydım. Tesadüf eseri Filipinli bir bayanla sanalda tanıştım. Bir müddet konuştuktan sonra yüz yüze konuşmak için yollara düştüm. Manila'yı hoş bulduk. Tabii karşılayanım vardı. Maceram başladı. İlk günler bocaladım. Tiksindim. Yemekleri yiyemedim. Kokuları burnumu kırıyordu. Her şey benim yaşamıma kültürüme ters. Aman Allahım ben nereye gelmiştim? Haa durun bakalım biraz sakinleşelim dedim. Sonuçta yavaş yavaş alışıyorsun. Biraz yanındakininde rolü var tabii ki. Sıcak davranma, evvelce görmediğin ilgi alaka. Ve Manila maceram böyle devam etti. Biraz gezmeler biraz eğlence falan (La biz gittikçe oralı olmaya başladık) Tabii zaman ondan sonra çabuk geçti. Çok güzel günlerim oldu. Unutulması imkansız. Tavsiye edeceğim ama yazdıklarımı dikkatli okuyunuz. Hoşunuza gitmeyenler olabilir. Bu günlük bu kadar. Devam edeceğim...
Sayfa: