DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Gerçeklik


içinde bulundugumuz gerceklik git gide acı vermeye basladı. quiti cekmek istiyorum ama cesaretimi toplayamıyorum hiç. gerceklikle birlikte benliğimdende nefret ediyorum sırf bu yüzden. gerçekliği güzelleştiren minicik küçücük dalım koptu gitti. en başında yosunum demişti zaten tırnaklarımla tutunmaya devam ediyordum. kopan benim tırnaklarımdı galiba. boşluğu getirdiği acıyı amacsızlıgı cevreye ilgisizliği dibine kadar yaşıyorum. böyle bi tanrı/şeytan/benden üstün bir varlık olsun beni yok etsin istiyorum ama karsılıgında önerebiliceğim hiçbir şeyim yok. kurtarıcı/ışık/başka bir yol falan aramıyorum yok edici istiyorum bir tane. üflesin dokunsun bi şey yapsın yok oliyim lan. neden acısız bi şekilde bu server a quit cekme seceneğimiz yok ki. istemiyorum abi işte şu boktan gercekliği yaşayıp insanlara dipten, tepeden herhangi bir açıdan bakmaktan ögh geldi. yok olalım emin abi. beni yok edicek olan var mı aranızda ?


FUCK THIS REALITY I'M LEAVING
Sayfa: