DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Gökyüzü


Gökyüzü hayatın yansımasıdır, hayatı somut bir şekilde görmemizi sağlayan bir unsurdur. Güneşli zamanlarda düz bir mavidir sadece, hiç bulut yoktur. Yağmur başlamaya yakın bulutlar çoğalır, şekillenir, kararır. Birden öyle bir şiddetli yağmur yağar ki ne olduğumuzu şaşırırız, sonra birden hafifler, birdenbire tekrar hızlanır, afallarız. Yağmurla birlikte açan güneş bizi şaşırtır, mutlu eder. Tuhaf bir değişikliktir bizim için. Ama o da bir anlıktır gelip geçer. Günlerden bir gün kar gelir, seviniriz. Karın verdiği görüntü içimizi ısıtır. Fakat öyle bir gün gelir ki kar şiddetini artırır, hayatımızı alt üst eder. Geçip gitmesini sabırsızlıkla bekleriz, bir gün tekrar özleyeceğimizi bildiğimiz halde. Ne güneşten ne yağmurdan ne de kardan vazgeçebiliriz.
Sayfa: