DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Greyder marka ayakkabı almak


Greyder Bot almıştım, görünüşte iyi bir ayakkabı gibi duruyor hatta ayakkabının tabanlarını da gördüğünüzde sanki taş gibi ayakkabı sanırsınız.
Gel gör ki bu ayakkabının tabanları ufacık bir su birikintisi de sanki paten kullanıyorsun gibi kayıyor. Gerçekten her giydiğimde lanet ediyorum dünya para veriyorsunuz ama ayakkabı teknolojisinden anlamıyorlar demek ki. Bir keresinde apartmanımın önünde ufacık bir su birikintisi vardı kıç üstü düştüm.
Greyder dan uzak durun derim karda kışta spor ayakkabısı bundan daha iyi tutunuyor yere. Bağcıklarını da halat gibi yapmışlar giyerken kalori kaybediyorum sürekli çözülüyor.
Tabi salaklık edip yine bir greyder aldım bu sefer günlük kullanım olsun yazın giyerim diye yazlık model oldum, bunun da üst tarafından ayağımı mahvetti sürekli kramp giriyor lanet olsun böyle markaya beş yüz altı yüz zarar. Bir daha asla Greyder almam herkese de söyleyeceğim bu marka üretimden kalkmalı insanları mağdur ediyor. Çok da tehlikeli hayati riski var bu ayakkabıların.

Toplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Ayakkabı dediğiniz şey bir süre giyildikten sonra kendini belli ediyor. Mağazada deneyerek beğendiğiniz ve rahat sandığınız ayakkabı asıl performansını dışarıda kullandığınız kısa bir süre sonrasında gösteriyor.

15.10.2016 tarihinde 2016 Greyder'in Beyoğlu istiklal caddesi üzerindeki bir mağazasından bot aldım. Karşılığında 269.9TL ödedim. Tıpkı yukarıda anlattığım gibi botları mağazada giydiğimde hiçbir sorun yok gibiydi. Ancak dışarıda giydiğim ilk 15 dakika içerisinde sağ ayağımda dayanılmaz acılar hissetmeye başladım. Botları ayağımdan çıkardığımda topuğum ve ayak parmaklarımın derisinin soyulduğunu gördüm.

Durumu mağazaya ve müşteri hizmetlerine bildirdim. Firmaya ayrıca ayaklarımın halini gösteren fotoğraflı bir mail attım. Sonrasında ise test için Greyder fabrikasına gönderilen üründe hiçbir hata tespit edilemediği bildirildi. Greyder firmasına göre sorun benim ayağımın anatomik yapısındaydı(!)

Mağazaya teslim ettiğim ürün gayet temiz bir durumda olmasına rağmen "kullanıldığı için satılabilirliğini kaybetmiş ürün" olarak nitelendirildiğinden geri alınamayacağı bildirildi. Ben ise ürünün "hatalı üretim-ayıplı mal" olduğunu ve sağlığımı bozduğunu ve ayaklarımı yara yaptığını anlatmama rağmen ne mağaza ne de müşteri hizmetleri bu durumla ilgilendiler. İadeye yanaşmadıkları gibi asla değişim de yapmıyorlar.

Evet, Greyder marka ayakkabıların tasarımı gayet güzel. Dışarıdan bakıldığında insanda sağlam ve rahat olduğuna yönelik bir his uyandırıyor. Ama bir süre giyildiğinde işler değişebiliyor.

Sonuç olarak naçizane tavsiyem şudur; siz siz olun, Greyder'den bir ürün aldığınızda ürünün sonradan hatalı çıkması ihtimalini göz önünde bulundurun. Sonrasında ürününüzü iade etmeniz için dava açmanız şart. Ancak insan küçük meblağlar için mahkeme salonlarında mücadele etmek istemiyor. Nasıl olsa canım ülkemde tazminatlar pek caydırıcı değil. Artık Greyder'den alışveriş yapmam ve çevremdekilere de yaptırmam.
Sayfa: