DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Günümüzün özetiToplam 20 fotoğraf bulunmaktadır
Teknolojiyle birlikte gelişiyoruz. Bir yerlere ilerleyiş var. Maddiyat yükselişte maneviyat düşüşte. Aile bireyleri aynı ev içinde birbirlerine yabancılar. Komşuluk yok olmanın eşiğinde. Dünya çıkar dünyasına dönüşüyor. İyilik yapanlara aptal, enayi, gerizekalı deniyor. Hırsızlık , yolsuzluk yapanlar el üstünde tutuluyor. Çevreye verilen önem yeterli değil. İnsanlar gözünü kırpmadan insana kıyıyor. Gasp, tecavüz, taciz ciddi ölçüde arttı. Sosyalleşmenin yeni modası sanal alem. Yüz yüze görüşüldüğünde konuşulacak konu az. Ki insan çekiniyor, sanki yıllardır kimseyle sohbet etmemiş gibi hissediyor. Yabancılaşıyoruz kendimize dahi. Kendimize itiraf etmekten korkuyoruz güçsüzlüğümüzü, hatamızı kabullenemiyoruz. "Ben hatalarımla, seçimlerimle benim" diyebilen insan sayısı az. Tanıdıklarımıza bile selam vermemek için yolumuzu değiştiriyoruz ki tanımadıklarımıza yaratık gibi bakıyoruz. Bir nevi önyargı cumhuriyeti kurulmuş durumda. Tabi bunlar kötü kısım. İyi kısım da var. Bir tıkla alışveriş, banka telefonumuzun ucunda, ulaşım eskisinden daha kolay, hala iyi insanlar var. Uzaklar yakın. yurt dışından bile arkadaş edinebiliyoruz. Görüntü görüşmemiz var. Pazar ticaret sanallaştı. Eksikler, aksaklıklar elbet olacak. Resimler, günümüzden. Baktığınızda göreceksiniz zaten. Şimdilik bu kadar. Aynı zamanda hoş tasarımlar olmuş. Ana resim hem çok anlamlı hem de mükemmel tasarıma sahip. Bazı yorumlar da size kalsın.
Sayfa: