DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Havuzlu&Jakuzili arabaToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Phil Weicker ve Duncan Forster 1969 model Cadillac Coupe'yi havuzlu ve jakuzili bir hale çevirerek Guinness rekorlar kitabına girmeyi amaçlamışlar. "Dünyanın en hızlı su ısıtan havuzlu arabası" olarak adlarını bu kitaba yazdıracaklarmış. Daha önceleri çıkan Peugeot 306'da ve diğer adını bilmediğim kamyonet tarzı araçlarda naylon muşamba geçirilip içi su doldurulan araçları gördükten sonra bu mühendislerin yaptıkları gayet şık ve kullanışlı olmuş, hem de suyun ısıtılabilmesi de devrim niteliğinde bir buluş, insanın böyle bir araçta seyahat edesi gelmiyor değil. :) Adamlar havuzun kenarına biranızı veya diğer içkilerinizi koyabilmeniz için bir bölüm bile düşünmüşler, yani keyif insanları için birebir.

Tanıtım videosunu şurdan izleyebilirsiniz.
Sayfa: