DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Hep daha fazlasını istemek


İnsanın bitmek bilmeyen arzusu, 2008 yapımı bu kısa filmde basitçe işlenmiş.
İnsanlar hiç tatmin olmazlar. Ellerindeki azsa, daha fazlasını isterler. Ellerindeki çoksa, daha da çoğunu isterler. Daha da çoğunu elde ettiklerinde ise, keşke azla mutlu olabilseydik derler, ama bu yönde küçücük bir çaba bile harcayamazlar.
Çünkü dünya varlıklı olmak üzerine kuruludur. Sen ne kadar çok şeye sahip olursan çevrende o kadar insan görürsün. Bu hem sosyallik hem de karşı cinsi etkileme açısından öneme sahiptir. "Düşmeye başlarsan, bitersin" mantığıyla da insanlar hep yükselmek ve daha fazla şeye sahip olmak isterler. Var olan birşeyin yok olması hiç olmamasından daha acı birşeydir çünkü.
Sayfa: