DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Her gün ölmek yerine bir kere ölmek


Çok seviyorum.Lise son sınıf öğrencisiyim.Tutuldum imkansız bi aşka.Önceden arkadaştık,gülerdik şakalaşırdık.Hoşlantı oldu önce,günden güne sevmeye başladım.Sonunda dayanamayıp açıldım.Hoşgörüyle karşıladı,üzmemeye çalıştı,ilgilendi başlarda.Şimdilerde iki yabancı gibiyiz.Artık eskisi gibi bakmıyor gözlerime,eskisi gibi gülmüyor yüzü yüzüme bakarken.Her gün sınıfta bi köşede onu izlerken ben,umursamaz tavırları çok koyuyor.Her gece sol yanımda bi ağrı hissediyorum.Yüreğim onsuzluğu kaldırmıyor artık.Hayatın hiç bir anlamı yok artık.Gelecek,üniversite,anne,baba hiç birini düşünemiyorum artık.Gece uyuyorum rüyamda o,sabah gözümü açıyorum aklımda o.İnsan nasıl mutlu olur?Sevdiği ve sevdikleriyle olursa.Sevdiğimin aklına bi kere düşemedikten sonra milyon liralarım olsa ne yazar?Yüreğim kaldırmıyor artık onsuzluğu.Olmaması bi şey değil de olmayacağını bilmek...Artık bi beklentim yok hayattan,hiç bi şey tat vermiyor.Hiç bi şey yapmıyorum,beklemiyorum,umudum kalmadı.Bi köşede öylece duruyorum.Yaşayan bir ölüyüm artık.Aptal insanların aptal hareketlerini izliyorum.Yaşamımın bir amacı yok artık.Her gün binlerce kez ölmek yerine bir kere ölmeyi düşünüyorum.Aşkımı,öfkemi,hırsımı,geçmişimi,geleceğimi arkada bırakıp,ruhumun bu pis bir çöp kutusunu andıran dünyadan kurtulup özgürleşmesini düşlüyorum.
Sayfa: