DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Ice Bucket Challenge'ın unutulması


Ice Bucket Challange'yi ilk gördüğüm gün söylemiştim : Birkaç kişi daha buna katıldıktan sonra "challange" hızla yayılacak ve daha sonra tecrubelerimiz.com'da da işlendiği gibi boku çıkarılacaktı. Gerçi bunu görmek için kahin olmaya gerek yoktu. Bu birçoğumuzun öngörüsüydü. "Ice Bucket Challange" insanlara küçük bir çılgınlık yapma ve sosyal olduğu düşünülen ağlarda "kendini pazarlama" şansı verdiği için hızla yayıldı.
Fakat her zaman söylediğim gibi, pazarlamada hızlı yükselişler aynı hızda yok oluşa götürür. Aranızda Ice Bucked Challange'ı hala konuşan-tartışanlar kaldı mı? Bence kalmadı.
ALS hastalarına ne kadar katkısı oldu? İşte bu kısmı tartışılır. Ama sanırım ALS'nin çözümünün bulunması bir başka yüzyıla kaldı.

Katkısı olanlara, bağış yapanlara herhangi bir eleştirim yok yanlış anlaşılmasın. Ancak çağ böyle. Herşey acele, gündem gerçekten hızla değişiyor. Şov bitti, geriye ne kaldığını sadece ALS'liler ve birinci dereceden yakınları biliyor.
Sayfa: