DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Kadınlar ve erkekler arasındaki farklar


Klişelerden ibarettir. Yok efendim kadınlar daha duygusalmış, erkekler çok düşünmezmiş, kadınlar karmaşıkmış, erkekler basitmiş falan. Soru şekli yanlıştır öncelikle, çünkü kadınları ve erkekleri bir birey olarak almaktadır ve bu mantıkla ilerleyen bir insanın çok yol katedebilmesi mümkün görünmemektedir. Çünkü insan dediğimiz canlı bu kadar basit değildir. Herkesin hormon seviyeleri, yetişme tarzı, bulunduğu ortam, kendini geliştirme düzeyleri vs. farklıdır. Binbir türlü farklı ruh hali mevcut. Hangi birini karşılaştırıp söyleyebiliriz ki? Bir erkekte olup hiçbir kadında olmayan yada bir kadında olup erkekte olmayan bir özellikten bahsetmemizin mümkün olduğunu düşünmüyorum.
Sayfa: