DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Kadınlarda sık idrara çıkma problemi


Öncelikle özellikle "kadınlarda" diye belirtmemin sebebi genellikle sık idrara çıkma durumunun erkeklerden ziyade kadınlarda çok daha fazla görülmesidir.
Eğer böyle bir dertten muzdaripseniz beş, on dakikada bir lavaboya gitmekten gına gelebilir, üçüncü yudumdan sonra çişinizin geleceğini bildiğinizden tuvaletin olmadığı yerlerde oturup arkadaşlarınızla içmekten kaçınabilir veya sürekli acaba tuvalet sorunumu nasıl halledebilirim düşüncesiyle bulunduğunuz yerde arayışlara girebilirsiniz. Bir zamandan sonra sizin idrar sorununuzu bilen arkadaşlarınız veya sevgiliniz sizden önce tuvaleti olan ve hatta temiz tuvaleti olan mekanları tercih etmeye ve tuvalet sorununuza çözümler getirmeye başlayacaktır. Sohbet esnasında sizin çiş probleminiz gündeme gelebilir, bazıları "yine mi?" der gibi şaşkın gözlerle size bakabilir ve hatta hastane/doktor önerileri sunulabilirler size. Bunların hepsi ilk başta dayanılmaz gelse de sonradan bu duruma alışacak ve eğer gittiğiniz doktor "sizin bir şeyiniz yok, ama ben yine de size şunu yazacağım"dedikten sonra doktorun verdiği ilaçları kullanıp da bir iyileşme sürecine girmediyseniz bünyenizdeki olağan birşeymiş gibi yaşamaya devam ediceksinizdir. Fakat yine de yeni tedavi süreçleri içerisine girmekten de geri durmayacaksınız, bir gün paranız olursa alanında uzman doktorlara görünüp(devlet hastanelerindeki doktorların bir çoğu doktorluk mesleğini iyi bir şekilde icra edemiyor) normal bir işeme rutinine kavuşacağınızın umuduyla hayatınıza devam edeceksinizdir.
Sayfa: