DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Kaybolmak


Ya olursa diye diyorum bir gün kendi aklımın içinde cebelleşmeye devam edip derinliklerinde kaybolursam ve beni kimse beni kimse bulamazsa? Hayatımda kötü günleri atalı aylar oldu ama iyiye de gidiyor gibi gözükmüyor. Aklım kapesitesini aşıp hiç düşünmediğim kadar derin düşüncelere adım atıyor. Onu durduramıyorum tek bir yeni düşünce de uçurumdan bedenim ile beraber atlayacakmış gibi geliyor. Artık çok geç değil her şeyi halledip hayalime yaklaşabilirim diyorum ama her bir düşünce de daha da dibe batıyorum. Yardım alıp konuşabileceğim insan kalmadı etrafımda artık. Korkuyorum olacaklar ve olamayacaklardan. Kötü şeyler artık baş edilemeyecek raddeye geldi. Ölümü ne kadar düşünsem kopuyorum o kadar hayattan. Eskiden olsa her şeyde ihtiyaç duymamıştım. Eskiden olsa he zaman olduğu gibi bunda da kendim hallederdim ama kimseye bu kadar ihtiyaç duymamıştım. Kafamda tek başıma yenemeyeceğim kocaman bir sorunum var ama bunu kimseyle konuşamıyorum. Sanılanın aksine geçmişim hiç güzel değil. Hiç bir tercihim olmadı şu zamana kadar belki de bu benim ilk ve en büyük tercihimdir diye düşünüyorum. Söz hakkımın ilk defa duyulduğu bir konu.
Sayfa: