DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Kızların hemcinslerinden nefret etmesi


Videonun sonunda "Dünyaya dar gözle bakmaları ve hiç kendilerini geliştirmemeleri" diyerek hemcinslerine eleştiride bulunan teyzemizin söylediklerini ondan önce konuşan diğer kızların söyledikleri haklı çıkartıyor. Videoyu hazırlayanlar da bir mesaj vermek istemiş olacaklar ki teyzemizin bu güzel cümleleriyle son noktayı koymuşlar.-Saçlarını kendisine yakışmayan bir renge boyatması
-Selüliti varken şort giymesi
-Dudak büzerek fotoğraf çektirmesi
-Gotik tarzı, simsiyah, aykırı giyinmeleri
-Eyelinerın panda gibi çekilmesi

Size ne bütün bunlardan? Bu dünyada senden güzel insanlar da olacak çirkin insanlar da. Bazıları belki senin anladığın gibi modadan anlamayacak, makyaj yapmasını bilmeyecek. O senin beğenmediğin saç rengini belki o çok isteyerek yapmıştır olacak. İnsanları sürekli dış görünüşlerine göre yargılayacağınıza kendi hayatınızla ilgilenin, kendi problemleriniz üzerinde yoğunlaşın. Sokakta karşılaştığın ve baştan aşağı kötü gözlerle o güzel giyimli kızı süzüp kıskançlıktan kudurmak, aykırı giyinen kızları dikkat çektiği için kötülemek yerine herkesin farklı bir tarzı olabileceğini ve insanların birbirinin aynısı olamayacağının farkına varın.

Diğer kızların senden daha güzel olup olmadıklarını sorgulayacağına evrene, insana, hayata dair bazı şeyleri sorgula ki vatana, millete, doğaya yararlı birer birey ol.
Sayfa: