DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Klarnet


Çiftetelli dinlerken bile ağlatabilen yegane enstrüman.Trakyalı olduğumdan mıdır bilinmez ama daha sesini duyar duymaz ayırt edebiliyor ve halet-i ruhi-yem ona göre şekilleniyor. Sırf inat yüzünden ağlamaktan sesi ciyaklamaya dönüşmüş bir çocuk gibi ses çıkaran klarnetten bu kadar ahenkli melodiler çıkması gerçekten mucizevi.Eğer içiniz sıkılıyorsa, böyle bir bunalım hali mevcutsa, açın klarnetle bir çiftetelli dinleyin. Ağlarsınız önce. Sonra "Yahu bu oyun havası neden ağlıyorum?" deyince bir gülme geliyor insana. O zaman iç sıkıntısı da geçiyor. İlkel bir yöntem gibi gelebilir ancak bence Prozac'tan falan daha etkili.
Sayfa: