DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Lancelot'un Web İle İmtihanıToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Selamlar , "tecrübelerimiz", site sahibi ile geçmişe baktığımızda hem sinirlerimizi bozan hemde hatırladıkça güldüğümüz , güzel bir dostluğa vesile olan iş amaçlı bir görüşme ile başladı. :)

Lancelot ağabey'im bundan yaklaşık 3 sene önce yazılımcı olarak çalışmış olduğum ajansa web sitesi yaptırmak için geldi ve ilk kurduğu cümle " bir site yaptırmak istiyorum ama facebook gibi değil :) " dedi ve daha önce web alanında görmüş geçirmiş biri olduğunu anlayarak ustalığımı konuşturmaya başladım :) ve ofisten çıktığında ilk konuştuğum cümle bu adama çok dikkat edin ters bişeyde ananızı ağlatır oldu ancak önemsenmedi :)

Her ne kadar ustalığımı konuştursamda ofisin tek yazılımıcısı olarak Lancelot ofisten çıktığında artık ofisin tek yazılımcısı ünvanını yükselterek 1. yazılımcısı olmuştum çünkü işe yeni biri alınmıştı ve patronumuz bu işi önemsiz zannederek beni sen önemli işlerle uğraş yeni gelen çocuk bunu yapsın askerden yeni geldiği için bilgisini bu yazılım ile tazeleyecekmiş :) Aldığım emir üzerine daha önemli olarak düşünülen diğer işlere başladım ve Lancelot'in işleri 21 yaşında bir çocuğa kalmıştı.

Gelişen süreçte Lancelot ev diye ofisi kullanmaya başladı sabah 9 akşam 6 ofisimizde idi çünkü işleri yolunda gitmiyordu hiç olmuyor dediğimiz zamanlar bir omuz atıyordum ve Lancelot mutlu oluyordu :) şimdi diyeceksiniz ulan bu nasıl bir firma hiç küçümsemeyin firma benim tek yazılımcı olduğum dönemde sağlam projelere imza atmış bir firma :) ancak eleman seçimi konusunda çok şanssız bir firma kendimi çok övdüm ama firmanın buzamana kadar aldığı en sağlam yazılımcı bendim :) .

Çok fazla gözlerinizi yormamak için detaya inmiyorum Lancelot ağabeyiminde sinirlerini bozmak istemiyorum bu sebeple yazılım sürecini atlayacağım , bunu ikinci part'a bırakıyorum :)

Bütün olaylar yaşanırken Lancelot ile aramızda bir dostluk başlamış ve geçen zaman içerisinde Lancelot'e tavla öğrete öğrete dostluğumuz pekişmiş ve acısı ile tatlısı ile günümüze kadar gelmiştir. :)

Lancelot ?
Detaycıdır , Kavga dövüş sevmez , sakindir , anlayışlıdır , patladımı tam patlar :) , her zaman insanları kazanmaya çabalar , mükemmelliyetçidir , sabırlıdır " bu yazılım sürecinde bunu kanıtlamıştır " , Bira sever , tavla bilmez :)

omercitir ?
Psikopat , kavgacı , sağlam yazılımcı , tavla bilir , Lancelot dostu :)

Bu yazımızda tanışma fastını yapmış bulunuyor ve saygılarımı sunuyorum :)

Yazının devamı için sitemizdeki tecrübeleri ince ince okuyun çünkü bu site ince düşünceli psikopat dostun psikopat yazılımcısı tarafından düzenlemeye alınmıştır :)
Sayfa: