DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Medyanın her geçen gün daha rezalet hale gelmesi


Medya dendiğinde kaçınızın aklına iyi şeyler gelir bilmem. Artık Türkiye için benim aklıma "Şok Şok Şok" şeklinde atılmış başlıklar, altında haber değeri taşımayan "tık alma" amaçlı yapılmış haberimsiler, kötünün iyi iyinin kötü gösterilmesi için çalışan mensuplar, yalan haberler, takiyeler, pornografik magazinler geliyor.

Kime sorsam televizyon izlemiyor, ya da izlediğini ciddiye almıyor. İnsanlar artık TV'lere inanmamaları gerektiğini öğreniyor.

Gazetelerde köşe yazarları yönlendirme yapmakla meşgul. Herkes kendi işine geleni yazıyor.

Yalnız işin en kötü tarafı bireysel olan medyada.Yani sosyal olduğunu iddia eden internet ağlarımızda. Arkadaşlarınızın paylaştığı şeylere bakın. Herkesin birşeyler pazarladığını göreceksiniz.Yüzlerce sosyal ağ arkadaşınız arasından dışarıda görüştüklerinizin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor değil mi?

İnsanların birbirinin üzerine basıp yükselmeye çabaladığı, yalnızlık ve nefret çağına hoşgeldik.
Sayfa: