DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Muzlu rulo pasta


Muzlu rulo pastaya olan hayranlığım ilkokulda başladı. Ön sıramda oturan kız haftada bir kez beslenme çantasına bu pastadan koyardı. O zamanlar çok da pahalıydı bu pastalar, belki de biz fakirdik bize öyle gelirdi. Her gün eve gidip "ben muzlu rulo pasta istiyorum" dediysem de bir türlü amacıma ulaşamamıştım. Küçüklükten aklımda kaldığı için de ayda en az bir kez yemeden edemem. Durup dururken aklıma gelir, ders çalışmama mani olur, uykumdan eder. Fiyatı da bazı yerlerde 4 bazı yerlerde de 7 liraya kadar çıkabiliyor. Bu yüzden maddi olarak da çok da sarsmıyor beni. Muzlu rulo pastamı alıp çayımı da yudumlayarak keyifle yiyorum. :)
Sayfa: