DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Okmeydanı durağına giderken metrobüsün yavaşlaması


Metrobüsle seyahat ederken Okmeydanı durağında metrobüsün ciddi derecede yavaş gittiğini fark ediyordum hep. Şoförlerin bir sebepten ötürü yavaş gitmelerinin gerek olduğunu düşünüyordum. Bu sebebin ne olduğunu öğrenmek için de bir gün metrobüs şoförüne sordum. Gaza bastığını fakat rampadan ötürü aracın hızlanmadığını söyledi. Tabi bir de metrobüsün taşıdığı yükten ötürü de hızlı gidemiyormuş. Benden önce başka birinin de azarlayıcı bir tavırla neden yavaş gittiğini sorduğunu söyledi ve insanların metrobüsü uçak sandıklarını söylemeden duramadı. Benim gibi rampayı fark edemeyen birileri varsa diye bu tecrübemi paylaşmak istedim. Metrobüs şoförüne sormamak daha iyi olabilir çünkü. :)
Sayfa: