DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Otobüs duraklarında durulamama durumuToplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
Duraklarda gerçekten durulamıyor. Bayramda amcamlarla Tekirdağ'a sahil gezmesine çıkmıştık. Bayramlaşmadığımız Tekirdağ'da yaşayan bir amcam daha var. Yaşadıkları mahalle sahile uzak. Durakta servis bekleyelim dedik.yağmur da yağıyordu. Durağa yağmur bari yemeyeceğiz düşüncesiyle gittik. Bir baktım durağın çatısında kocaman delik. Onların resimleri paylaştığım. Birinde martı da delikten fotoğraf karesine yansımış. Çoğu durağa vatandaş olarak bizler, içimizden birileri zarar veriyor yine devlet malına.Ancak devletin duyarsız kalmaması gerek,ayrıca onarım süreci de çok uzun oluyor. Maliyeti fazla diye kimi zaman da orada duran sökülüp çöpe atılır.Yenisi konur. Nasılsa bizlerin vergilerinden yapılıyorlar yine de.Askeriye de aynı.Tonlarca ekmek atılıyor her gün.Onca yemek israf diliyor.Evlerde de bu böyle çok dikkatsiz duyarsız üşengeçiz. Kafamız her konuya çalışıyor ama kullanmaktan kaçınıyoruz. Böyle devam ederse ne olur bilmiyorum ama bizleri belki değil ancak çocuklarımızı, torunlarımızı çok büyük sıkıntılar bekliyor.Devlet her zaman etkiye geç tepki veriyor. İnşallah bir gün akılları başlarına gelir.Çok geç olmadan...
Sayfa: