DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Oy pusulasına yazı yazmak


Sizlere geçtiğimiz cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başımdan geçen bir olayı aktarıp nesil olarak nerede olduğumuzu belirtmeye çalışıcam.Biliyosunuz ki geçtiğimiz seçimler yaz tatiline geldiğinden birçok kişi tatilini bölüp oy kullanmaya gitmedi.Bizim gibilerde işte ülkeyi biz kurtarıcaz derdine düşüp tatil planımızı oy kullandıktan sonrasına ayarladık.Oyumuzu kullanıp tatil için yola koyulduktan sonra twitterda gezerken bir arkadaşımın boy vermedik oy verdik yazılı bir resim paylaştığını gördüm.Buraya kadar herşey normaldi sloganda hoştu ama pusulanın üstünde yazılar vardı.Bunun üzerine arkadaşımla aramızda geçen diyaloğu aktarıyorum.

(ben)-Dostum oy pusulasına yazı yazınca oyun geçersiz oluyo yalnız.
-Biliyorum bilerek attım zaten :)
-Sen boyda versen olurmuş :)
-:)

Tam olarak bu fotoğraflarınıda atmak isterdim fakat arkadaşım daha sonra utanmış olacak ki resmi ve diyaloğu sildi.Ancak demek istediğim benim yaşıtım ve mühendis adayı bir insan nasılda vurdumduymaz.Ne kadar boş,lakayıt,herşeyin havasını atmaya çalışan,her konuda herşeyi bilen ama aslında hiçbirşey bilmeyen bir neslin yetiştiğini farkındamısınız?
Sayfa: