DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Palawan gezi rehberiToplam 5 fotoğraf bulunmaktadır
Esasında güneyi kuzeyinden daha güzel olmasına rağmen El nido ve Coron sayesinde ve güneyinde mosqito ve güvenlik tehlikesinden dolayı turistlerin büyük çoğunluğunun kuzeyini tercih ettiği Luzon Takım Adaları topluluğunda bulunan adadır. Ama size önerim bu adada takılacaksanız -adaya hava limanından geldiğinizi varsayıyorum- gidin hemen Collesueum'daki belediye binasından hemen Underground River için izinleri alın. Sonra gece Sabang'da kalın. Denize sıfır süper bir bungalow keyfi yaparsınız. Sonrasında gece burada dinlenin. Sabah erken kalkın Sheridan Oteli'nde süper bir kahvaltı yapın sonra sırayla Underground River, Mangrove River ve ziplineda takılın. Sonra öğleden sonra bulabilirseniz tekne ile Port Barton'a geçin. Emin olun doğa açısından da El Nido ve Coron'dan daha güzel bir yerdesiniz. Sonra burada 2-3 gün takıldıktan sonra kara yolu ile El Nido'ya geçin burada 3-4 gün takıldıktan sonra tekne ile Coron'a geçin. Burada 3 gün yeter. Yaklaşık 10 gün civarı ile süper ötesi bir Palawan tatili sizin olur.
Sayfa: