DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Pan Cafe & Kokteyl BarToplam 9 fotoğraf bulunmaktadır
Eskişehir denince akla gelen ilk birkaç şeyden biridir barlar sokağı. Sıra sıra dizilmiş onlarca bardan oluşan bu sokak Eskişehir gecelerinin değişilmez yerlerinden biridir. Öğrencilerin ve yerel halkın severek toplandığı bu sokakta çalışıyor olmak, bu yaşayan sokağın bir parçası olmak çok farklı bir deneyim.Çalıştığım güzel, küçük, samimi mekanın adı da başlıktaki gibi Pan olan bir bardır.

Pan diğer barlara göre biraz daha farklı vizyona sahip bir bardır. Arkadaşlarınızla gelip sıcak ortamında birşeyler yudumlarken rahatlıkla muhabbet edebilir, salona geçip tavla, langırt ya da beer pong oynayabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan Langırt ya da Beer Pong turnuvalarına katılıp takım arkadaşınızla birlikte büyük ödül için yarışabilirsiniz. Amatör ruha sahip arakadaşların çektiği kısa film günlerine gelip izleyebilrsiniz. Soğuk kış günlerinde sobanın üzerinde demlenmiş pan sıcak şarap keyfi yapabilirsiniz. Hatta sıcak şarap keyfini barlar sokağında sadece ve sadece Pan' da yapabilirsiniz. İsminde olduğu gibi kokteyl konusunda da iddialı olan Pan' a gelip çeşitli kokteyl ve shot kokteyllerden içebilirsiniz. Tatlı, acı, ekşi her türden damak zevkine uygun kokteyllerden tadabilirsiniz. Favori shot kokteyllerim Canavar ve Hönönö'yü şiddetle tavsiye ediyorum.

Olur da yolunuz Eskişehir' e düşerse Pan'a uğrayın, yazdıklarımı bir de siz tecrübe edin.
Sayfa: