DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

ParasailingToplam 4 fotoğraf bulunmaktadır
Bu adrenalin hareketi bundan 3 sene önce yapmış bulundum.Daha doğrusu herkesin yapmasına bağlı olarak zorunda kaldım.Ben ki tatilyada bile roller coastera zorla binmiş biri olarak çok ağır bir tecrübeydi.Kısaca anlatırsak bir sürat teknesine biniyosunuz ve sürat teknesine bağlı paraşütle yaklaşık 80 metre yükselip havada asılı kalıyosunuz.Bakıldığında çok korkutucu gözükmese de havada açık bir şekilde öyle kalmak nabzı çok yüksek seviyelere çıkarıyor.Birde tam oturur pozisyondan kaydığınız zaman adrenalini her bir hücrenizde hissediyosunuz.Bir daha yaparmısın diye sorarsanız yapmam ama o kadar yüksekten aşağıyı seyretmek bir kerede olsa denenebilir diye düşünüyorum.
Sayfa: