DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Pendor Corner Cafe&BarToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
İstiklal Caddesi üzerinde Demirören Alışveriş Merkezini karşınıza aldığınızda, hemen bitişik soldaki sokaktan içeriye girip sokağın sonundan sola döndüğünüzde, yolun sonundaki köşede(Yeşilçam Sok. No:25) Pendor Corner Cafe&Bar'ı göreceksiniz. Adında anlaşılacağı gibi iki sokağın bitişiğindeki köşe alanı masa ve sandalyeleri ile himayesine almış barın kendi içinde sıcak bir atmosferi var. Genellikle gençlerin tercih ettiği bir yer ve özellikle şu yaz aylarında çevresindeki diğer mekanlara göre biraz daha dolu olduğunu söyleyebilirim.

Hazır lafı doluluğa getirmişken, insanların genellikle bomboş olan yerleri tercih etmediğini barın işletmecileri de farketmiş olacaklar ki ; boşalan bazı masa ve sandalyeleri hemen kaldırıp kenara bir yere koyuveriyorlar ve böylece mekan nispeten boşalmış olsa da hala dolu gözüküyor..:) Yeni müşterileri geldiğinde de az önce kenara koydukları masaları aynen geri alıyorlar. Güzel bir işletme taktiği..:)

Fiyatlar normal düzeyde : 50cllik bira 9 tl, 70 cllik 11 tl.

Gitmişken "hönönö" içebilirsiniz. Siz istemeseniz de garsonlar "hönönö içmiyor musunuz?" diye sorarak sizi teşvik edebiliyorlar. Bu içecekten 2 adet içenler sonunda "hönönönönö" diye konuşmaya başlıyorlar ve enteresan bir geyik dönüyor masada. İçip içip gülebilirsiniz.

Tuvalet duvarları komple yazılar ve çeşitli stickerlarla dolu. Siyasi içerikli olanlardan tutun, cinsel içerikli olanlara ve diğer bir çok bar tuvaletinde olduğu gibi bir çok konuyla ilgili espiritüel yaklaşımlar Pendor Corner'ın tuvaletlerinde de var. Uzun işemeleriniz sırasında sıkılmayacaksınız..:)
Sayfa: