DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Pepsi BlueToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Pepsi Blue yanlış hatırlamıyorsam bundan 10-11 yıl önce tecrübe ettiğim bir içecek. O dönemde Pepsi, Pepsi Blue’yu “limited edition” olarak “sınırlı sayıda” satışa sunduğunu duyurmuştu. Neden böyle bir satış stratejisi yaptıklarına anlam verememiştim. Pepsi Blue’ların her geçen gün daha azaldığı bilinci ile kapış kapış mı satın alacaktık yani? Sonuçta kimsenin marketlerde Pepsi Blue için koşturduğunu da görmedim. Lakin bir ben vardım buzdolabımda her daim Pepsi Blue bulunduran.:)

Asitli ve boyalı bir içecekti. Ama bardakta duruşu çok güzeldi Pepsi Blue’nun. “İç beni” derdi adeta. Soğuk bir Pepsi Blue koydunuz mu bardağa, bardaktaki buğu Pepsi Blue’nun kabarcıkları ile birlikte ahenkle dans ederdi. (Videodaki genç 2003 yılından kalma bir kutu Pepsi Blue içtiğini iddia ediyor. Bardaktaki duruşuna bir bakın.)

Limited Edition olmasını da hiç kafama takmadan rahat rahat satın aldım Pepsi Blue’yu. Nasıl olsa işi kılıfına uydururlar, tutulursa “limited’dı ama biz onu şimdi unlimited yaptık” diyiverirler diye düşünmüştüm.

Bir gün Pepsi Blue almaya gittim yine markete. Ama bir baktım yoktu dolapta. “Şimdilik kalmamıştır, sonra getirirler nasıl olsa.” diye düşünmüştüm ama bir daha Pepsi Blue göremedim raflarda. Sonradan Gold filan çıkmıştı ama hiçbiri Pepsi Blue kadar iyi değildi. Çok şükür bu zararlı içecekten kendimi “limited edition” olması sayesinde kurtarmış oldum böylece. İşte o gün Pepsi’nin sağlığımı ne kadar düşündüğünü anladım..:)
Sayfa: