DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Saç dökülmesiToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Saçlarım gereksiz yere deli gibi dökülüyor yine.
Çok sık tecrübe ettiğim bu olay "ay günde 100tele kadar dökülmesi normal hayatım" diyenlerle iyice bir çekilmez oluyor. Zaten 100-200 civarı dökülse ses etmez sağlıklı saçlara sahip olduğum için şükrederim ancak benim saçlarım belki bu sayının üç katı daha fazla dökülüyor. Banyo yapmam başta ben olmak üzere ev halkını çok rahatsız ediyor zira etraf saçlarımdan geçilmiyor. Tarama sırasında dökülmeden bahsetmiyorum bile.

Bu konuda ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. Dermotolog hormonal bir bozukluktan kaynaklandığını söyledi ve saç yağları verdi. Pek de işe yaramadı ne yazık ki..
Sayfa: