DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Satın alınan pedi gazete kağıdına saran kasiyer/bakkal


Marketten satın almak için sepete koyduğunuz ürünler arasında bayanların her ay almak zorunda oldukları ped de vardır. Herkesin bildiği ve oldukça normal birşey olan pedin ambalajının görüldüğü anda yüzün kızarması, çevredekilerden utanma ve onu saklama girişimi anlamlandıramadığım bir olaydı zaten. Ama ya siz birşey demeden kasadan geçen pedin kasiyer tarafından siyah bir poşete konulması veya orada bulunan dergi, gazete gibi birtakım kağıtlara sarılmasına ve mahallenizdeki Bakkal Amca'dan ped alma mecburiyetinde kaldığınızda sanki dünyanın en utanç verici şeyini yapıyormuşsunuz gibi kafasını önüne eğip direkt kalın bir gazeteye sarmasına ne demeli? Ne yani her ay adet yaşıyoruz diye boynumuz eğik mi gezelim?
Sayfa: