DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Sevgililer günü


Sevgililer günü gibi "anlamsız bir günün" etkisinin normalde sürekli azalması gerekir. Hani kapitalizmin oyunu, adamlar üzerine yatırım yapmış filan diyoruz ya. Kapitalizmin oyunları aslında sürekli değişir, şekil değiştirir. Herhangi bir kapitalist oyun zamanla değer kaybeder ve kapitalizm yerine başka bir oyun piyasaya sürmek zorunda kalır. Fakat konu sevgililer günü olunca iş başka oluyor. Sevgililer günü her yıl daha bir "coşku" ile kutlanıyor.

Şunu anladım "sevgililer günü" gibi bir ticari gün hazırlanacaksa konu gerizekalı kadınların psikolojisi üzerine kurulmalı. "Aşkım bana sevgililer gününde bunu almış." tribinde kızların psikolojisi üzerine. Bir de "seninki ne yaptı sevgililer gününde?, benim sevgilim şunu yaptı." diyecek salaklar oldu mu bu gerizekalı günün önemi her geçen yıl daha da değer kazanıyor işte. Kadınların psikolojisi zincirleme gider. Birbirlerine davranışsal yönden inanılmaz bağlıdırlar çünkü. En sonunda akıllı kadın da bu ruh halinden etkilenmek zorunda kalıyor. Niye zorunda kalıyorsa artık?
Sayfa: