DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Sinulog FestivaliToplam 53 fotoğraf bulunmaktadır
Her yılın ocak ayının 3. hafta sonunda gerçekleştirilen ve esasen katoliklerin dini bir ayini ve kutlaması niteliğinde olan Sinulog Festivali Filipinler'in Cebu Şehri'nde gerçekleştiriliyor. Kutlamalar sokak partileri ile coşturuluyor. Böyle bir festivalin eşi benzeri dünyada yok. Sinulog süresince Cebu 'da reservasyon yaptırmak oldukça zorlaşıyor. Trafik tıkanıyor. Tüm Dünya'dan insanlar Sinulog Festivali'nde olanları görmeye gelince şehirde anlık bir nüfus patlaması yaşanıyor. Bu festivalle ilgili bende merak uyandıran bir husus var ki; o da Sinulog'un yağmur mevsiminde yapılıyor olması. Bu tecrübeyi paylaştığım an itibari ile Cebu 'da yağmur yağmıyor ama bulutlar tepemizde. Hele ki bir de tropikal depresyona denk gelinirse bu kadar hazırlık, onca kareografi, kostümler vs... Herşey güme gider. Belki de bir bildikleri vardır. (Bu tecrübeyi paylaştıktan bir gün sonra Sinulog'un ikinci gününde yağmur yağmaya başladı ve bütün insanlar şemsiyelerini açıp hiçbirşey olmamış gibi eğlenmeye devam ettiler. Şansa yağmur çok şiddetli değildi.)

Paylaştığım fotoğraflar 2014 yılında gerçekleştirilen Sinulog Festivali'nde derece almış fotoğraflar.
Sayfa: