DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Şirin çalar saatler


Hiç ummadığım yerde karşıma çıktılar. Müzik indiriyordum . Ufak bir video alta koyulmuş. Evime kedi alasım geldi diyebilirim. Belki acıktığı için belki de oyun ya da uyandırması gerektiğini hissettiği için mi bilmem ama başarılı oluyorlar. Sonundaki kedi sanki söyleneni anlayıp cevap veriyor gibi miyavlıyor. Normalde bolca alarm parçalayan biri olarak kediler daha güzel bir çözüm gibi geldi. Ayrıca birbirinden çeşitli saatleri aşağıdaki video linkini açtıktan sonra bulabilirsiniz. Farklı bir şekilde uyanmak isteyeniniz varsa ilgisini çekebilir. Plastik bir elle tokat atan saat bile yapmışlar. Tabi kedi patisiyle ya da sürtünüşüyle uyanmak daha cazip.

İlginç çalar saatler
Sayfa: