DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

SkypeToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Yaklaşık 7 yıldır "tecrübe" ettiğim müthiş program...
Mesaj ve dosya alıp gönderme, sesli ve görüntülü konuşma, internet üzerinden yurt içi yurt dışı farketmeksizin iletişim kurma özelliği ve bütün bunları anlık şekilde veya mail gibi zaman aralıkları ile yapmamıza izin verebilmesi ile bence gelecekte herkes tarafından kullanılacak ve hatta kullanılmak zorunda olacak büyük microsoft projesi.Bence messenger'dan sonra gerçek bir devrim.Ücretsiz olması da en büyük avantajlarından.
Rakipleri ne yapar bilinmez ama, şimdilik watsupp gibi programların cep telefonlarında daha yaygın kullanılmasının tek sebebi mobil versiyonlarda anlık iletimde küçük bir problem olması ve belki de biraz reklam eksikliği.Geleceğin vazgeçilmezlerinden olacağını düşünüyorum.
hatta küçük modifikasyonlarla Facebook'u bile darmadağın edebileceğine inanıyorum.

Buradaninternet sitesine ulaşılıp indirilebilir.
Sayfa: