DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Taksicinin tacizine uğramak


Bugün öğlen saatlerinde evden işe gitmek üzere taksiye bindim. Gideceğim yeri taksiciye söyledim ama gitmesi gereken istikametin tam tersine yol aldığını fark ettim ve tarifimle yönlendirmeye başladım. Bulunduğum bölgede taksici olsun-olmasın herkesin bildiği bu yeri taksicinin bilmiyor oluşu garibime gitti.
Ben her "Şuradan dönücez, buradan giricez." dediğimde adam bana "Tabiii efendim, siz nasıl isterseniz öyle olsun efendim, emrinize amadeyim efendim..." benzeri laflar etmeye başladı. Adamın 'normal' olmadığının farkındaydım ama yaşına verdim ve üstünde durmadım. Belki konuşmayı keser umuduyla kulaklığımı takmak üzereydim ki adam bu sefer iltifatlara başladı. Etrafta başka taksi var mı diye bakınmaya başladım ama ne yazık ki yoktu. Yolum az kalmıştı, az daha sabredeyim ve işe geç kalmadan gideyim diye yolculuğuma devam ettim. Taksici iltifatlara ve iyi dileklere devam ediyordu ve birden kanı beynime sıçratan bir cümle çıktı adamın ağzından. Artık olay iltifat falan değil, direkt sözlü tacizdi. O an açtım ağzımı, yumdum gözümü. Benden böyle bir tepki beklemeyen taksici şaşırmış gibiydi, özürler diliyordu. Varış noktasına gelmiştik. Parayı verip vermeme ikileminde kaldım ama adamın psikopat olma ihtimalini de düşünerek parayı uzatıp taksiden indim ve hızlıca plakaya baktım. Ben inerken adam hala özür diliyordu.
Taksiciyi şikayet etmek üzere taksi şikayet hattını aradım ama resmi tatil nedeniyle kimseye ulaşamadım. Şu bayram bitince şikayet etmeyi ihmal etmeyeceğim. Bu adamlara güvenip arabalarına biniyoruz, kesinlikle cezasız kalmamalı.
Sayfa: