DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Tamron Af Sp 17-50mm F/2.8 XR Di II LD Aspherical IF ObjektifToplam 2 fotoğraf bulunmaktadır
Yaklaşık bir haftadır Canon 60D makinemde tecrübe ettiğim lens.Piyasada fiyat/performans oranı ve keskinliği ile ün yapmıştır.Kimisinin çok sevdiği AF motoru sesi bana biraz gürültülü geldi.Minimum netleme mesafesi 27 cm.Özellikle gündüz çekimlerinde gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.2.8 diyafram değeriyle ışığın az olduğu ortamlarda ideal olmasa da başarısız sayılmaz.Bu lensi istanbul'a gelen birçok turistin makinalarında görebilirsiniz.Çok geniş bir aralık sunmasa da başarılı bir tak-gez lensi olduğunu buradan da anlayabilirsiniz.
Bana göre L serisine parası yetmeyenlerin kesinlikle alması gereken objektiflerden birisi.
VC'li modelinden mi yoksa VC'siz mi almalıyım diye karar veremeyenler için:
VC'siz modelinin fotoğraf performansının ve bilhassa keskinliğinin da yüksek olduğu söylenyor.VC'lisinin ise video performansı daha yüksekmiş.Bu yüzden ben VC'siz modeli tercih ettim.Fiyatı şu anda Türkiye'de 1000TL civarında.
Sayfa: