DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

TarotToplam 12 fotoğraf bulunmaktadır
Benim tecrübe ettiğim en tutarlı fallardan biri. Tutarlı derken tutması bakımından değil, tarot falında "Senin için kabarmış" , "2 vakte kadar sana yol var", "Bak bak bak şurada leylek var" gibi cümleler kurulmadığından. Daha direkt cümlelerle ve etkileyici sembollerle görsel olarak bakanın ve baktıranın işin içine daha da girebilmesi sağlanıyor. Tabii ki genellemelerle insanın reddetmek istemeyeceği karakter analizleri, geçmişe dair hemen herkesin yaşamında olmuş olay saptamaları ile daha ilgi çekici hale gelmesi sağlanmış gibi. Hele bir de bakan o mistik atmosferi estirebilen biri ise gerçekten eğlenceli oluyor.
Sayfa: