DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Tombili heykelinin çalınmasıToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Tombili, şişmanlığıyla ve kaldırım taşına bir kabadayı edasıyla kolunu koyarak oturmasıyla bilinen bir kediydi, herkes tarafından çok sevilmiş, sempati toplamıştı. Adına bir sürü caps yapılmıştı ve yurt dışında da tanınır hale gelmişti. Ne yazık ki ağustos ayında ölmüş ve mahalle sakinleri başta olmak üzere tüm Türkiye'de tombili heykelinin yapımı için imza toplanmış ve geçen ekim ayının başında Kadıköy, Ziverbey'de dayandığı kaldırım taşına heykeli yapılmıştı. Fakat, bir ay sonra Tombili'nin heykeli çalındı! Hiçbir şeyin değerinin olmadığı bir ülkede elbette ki bir kedinin de değeri olmayacaktı. Bu ülkede insani değerler çoktan bitmiş bize de kırıntılarıyla yaşamaya çalışmak kalmıştı!
Sayfa: