DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Toni & Guy Glamour Serum DropsToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Saç tipi konusunda dünyanın en şanssız insanlarından biriyim sanırım. Küçükken gür, kalın telli, fönlü gibi olan saçlarım hangi ara ince telli, yağlı ve seyrek oluverdi anlayamadım. Bu saçmasapan saçı her allahın günü yıkayıp kurutuyorum dışarı çıkmadan önce. Kurutma makinesinin de etkisiyle hacimli ve güzel görünene saçlarım, dışarı çıktıktan sonra beş dakika içinde sönüyor, elektrikleniyor.
Bir gün yine Watsons' tayken Toni&Guy'ın minik şişeli bu serumunu görüyor ve tester'ını saçımın bir tutamına sürüyorum. Yüzün yarısının Dove'la, diğer yarısının sıradan sabunla yıkanmasının saç versiyonuyla karşı karşıyayım resmen! Saçımın bir yarısı elektriklenmiş, saçmasapan bir şey olmuş ama diğer yarısı fönlü gibi, parlak ve sağlıklı görünüyor. Hayatımın ürününü bulmuş gibi hissediyor, bu nedenle minicik bir şişe saç serumuna 40 lira basarken tereddüt etmiyorum.
Tüm bu olaylar 4 ay önce yaşanıyor ve bu sürede serumu neredeyse her gün dışarı çıkmadan önce saçıma bir iki damla uygulamama rağmen anca 3/4 ünü bitirebiliyorum (fotoğraftakini çantamda taşımak üzere yeni aldım). Parasının hakkını sonuna kadar veren bir ürün olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar Pantene, Elseve ve John Frieda'nın da buna benzer serumlarını kullandım ama hiçbiri beni sonuçtan bu kadar tatmin etmedi. Bir de Gratis ve Watsons' larda özel günlerde yapılan iindirimlerle denk gelince ucuz ucuz depoladım, çok da güzel oldu.
Sayfa: