DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Türk kızlarının zor olması


Rus ev arkadaşımın tespitine göre Türk kızları çok zormuş! Kendisi nedenini anlayamıyormuş. Kendi ülkesinin kadınlarının yanında esamelerinin dahi okunmasına imkan yokken Türk kadınlarının bu kadar zorluk çıkarmalarına anlam veremediğini söylüyor. Bunu ilginç ve saçma buluyormuş. "Çok şanssızsınız dostum" diyor ve "Bence hepiniz Rusya'ya taşınmalısınız" diye ekliyor.
Kendisine neden öyle düşündüğünü sordum:
"Bir Türk kızı ile tanışmak zor" diyor. "Yemeğe çıkmak ta zor" diyor. Ona göre Türk kızları her türlü teklifi otomatikman geri çevirmeye odaklıymış. "Ama zengin olduğunu farkederlerse işte o zaman Türk kızı yakana yapışıyor." diyor. Türk kadınının paraya çok değer verdiğini düşünüyormuş.
Eğer Rusya'ya gidersek herkesle rahatça arkadaş olabileceğimizi, flörtün haricinde de birçok kız arkadaş edinebileceğimizi söylüyor. Türkiye'de ise kızlara adres sormanın dahi pek zor olduğundan yakınıyor.
Sayfa: