DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Ülkeyi terk etmek için sebepler


Artan faiz oranları, dövizin amansız yükselişi, şehirlerimizdeki terörist saldırılar, 4 milyon Suriyeli'nin ülkemize tıkıştırılıp her türlü kaynağımıza ortak edilmesi, Türk'lüğün ve cumhuriyetin asimile edilmesi, artan işsizlik ve işsizliğin artmasını fırsat bilen patronların çalışanın tepesine binmesi, yükselen şiddet ve kadınlarımızın "kadına şiddete hayır" propagandalarıyla kendilerini koruyan erkekleri şiddet yanlıları ile bir tutması, tepeden tırnağa hüküm süren rüşvet ve mafyalaşma ile oluşturulan hiyerarşik biat sistemi, farklı düşüncelere saygı duyulamaması, insanların her geçen gün birbirinden daha nefret eder hale gelmesi, çökmüş adalet ve hukuk sistemi, gücünü ve onurunu kaybetmiş silahlı kuvvetler, arkadaşlığın ve aşkın yok olması, doğanın katledilmesi, turizmin yok oluşu, yabancıların Türkler'i eskisinden daha da hor görmesi, Araplaştırılan Türk kültürü, Atatürk'ün unutturulmaya çalışılması, bilime önem verilmemesi, düşünce ve ifade özgürlüğünün kalmaması, yalan ve riyakarlığın önlenemez artışı, kötü gidişatın sorumlularını eleştiren herkesin terörist ilan edilmesi, iyi şeyler yapan ve yapmak isteyenlerin cezalandırılması, çalışana zorunlu bireysel emeklilik kesintisi-işsize GSS prim borcu uygulaması rezaleti, çalışanların yatırılmayan sigorta primleri, ödenmeyen maaş ve mesailer, laikliğin yok edilmesi, şehirlerdeki magandalar, toplu taşımadaki omuz omuza mücadele ve taciz, trafikteki akıl hastaları, yeni eğitim sisteminin üstlerine biat eden kindar yavşaklar yetiştirmesi, sağlık sisteminin çöküşü, muhalefet partilerinin gerçekten muhalif olup organize olabilecek halkı yatıştırmak için kullanılan sözde muhalefet özde iktidar koruyucu mekanizmalar haline getirilmesi, biat eden yalakaların sanatçı olarak lanse edilmesi ve gerçek sanatçıların baskı altına alınması...

Daha düşünsem milyon tane eklenecek sebep bulabilirim. Artık yurt dışına çıkış yollarını ciddi ciddi araştırmaya başladım. Fikirleri olan arkadaşlar bilgi verirlerse belki hep beraber bir yol yordam bulabiliriz.
Sayfa: