DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Unutulmak


Geçenlerde bir yazıya denk geldim. Yazıda "Seni tanıyan son kişi öldüğünde, hiç doğmamış olacaksın" tarzında bir cümle yazıyordu. Bu beni etkileyen yazılar arasında. Öyle etkilendim ki unutulmaktan korkar odum son zamanlarda. Şu sıralar kendimle derin bir savaştayım. Ölümü düşünür odum çok fazla. Eğer ölürsem olacak olacak ve olmayacak olaylar. Eğer yaşarsam olacak ve olmayacak olaylar. İnsanların beni unutması. Bütün korkum bunlar oldu artık. Ve bu düşünceler kişiliğime ve özgü düşüncelerime yeni şeyler kattı. Ben unutulmak istemiyorum. Bunun içinde yapabildiğim, daha doğru yazabildiğim kadar yazı yazmayı hedefledim ve ulaşabildiğim kadar yere yazı yazmaya başladım. Bu konu hakkında fikir ve düşüncesi olan veya benimle konuşmak isteyen biri lütfen bana ulaşsın. Birilerine ihtiyacım var, çünkü oldukça yalnız hissediyorum.
Sayfa: