DUYURU
Kapat
Tecrübelerinizi takip edin!
Sitemizde YAZAR olmak isteyenler yukarıdaki "yazar ol" butonunu kullanarak üye olabilirler. Artık yeni üyelere aktivasyon linki göndermiyoruz. Direkt giriş yapıp paylaşım yapabilirsiniz.

Kötü niyetli kişilerin paylaşımlarını otomatik olarak yayınlamamak için ilk defa üye olup tecrübe paylaşan arkadaşların paylaşımlarını bir süre bekletmek zorunda kalıyoruz. Yeni üyeyseniz paylaştığınız tecrübenin yayınlanması birkaç gün sürebilir. Takip ediniz.
Sayfa:

Unutulmaz çizgi filmlerToplam 1 fotoğraf bulunmaktadır
Thunder Cats!

Eskilerin takım ruhununun önemine vurgu yapan çizgi dizilerinden. 1983 yılında hazırlanan karakterlerin, Thunder Cats isimli çizgi dizi haline dnüşüp yayınlandığı ilk tarih 1985 yılıymış.Biz 90'ların ilk yarısında tecrübe edebildik.

En sevdiğim karakteri Lion-O ve Cheetara idi. Çocukluğumuzun unutulmaz çizgi dizileri arasında yerini almıştır. Hatta bir dönem arkadaşlarımızı aynen çizgi dizi serilerinde olduğu gibi tandır, tandır, taaandııır ketleeeer hoooooo!!! diye çağırırdık ve gurubu toplardık.:) Hey gidi günler.Logosunu görmem bile beni duygulandırıyor... Türkçe okunuşu ile "Tandır Ketler'in" kediler ile ilgili olması da gönlümde taht kurmasının bilinçaltı sebeplerinden biri olabilir diye düşünmüyor değilim.
ingilizcesi voltron. Biz voltran diye biliyoruz.
Bir de bu vardı: Laserion (Lazeryon)
Kaptan Tsubasa!
Sayfa: